+48 158 141 140

standartpark

PODSTAWKA PLASTIKOWA TWIST

CHARAKTERYSTYKI I OPIS

Podstawka plastikowa „Twist”

Parametry
Artykuł:8640
Materiał:plastik
Wymiary:600x400x65
Waga:1,3

Sprawdź cenę u menedżera biura

Informacje dodatkowe:

W przypadku standardowych produktów – mat wejściowych City i Respect (400h600) używane są podstawki plastikowe do zbierania błota „Twist”. Podstawka do maty wejściowej służy do optymalizacji procesu zbierania brudu.

W dolnej części podstawki z tworzywa sztucznego znajduje się specjalny otwór do podłączenia rur odpływowych, które są z kolei podłączone do kanalizacji ściekowej. Dlatego w warunkach odwilży, wysokiego natężęnia ruchu, niezdolności do sprzątania pod matą wejściową (na przykład, przy stałym przepływie ludzi), specjalna podstawka plastikowa z systemem odprowadzania wody może być bardzo skuteczna: zachowa zawsze schludny wygląd przy wejściu, zaoszczędzi siły i środki na sprzątanie.

Z góry na podstawkę do zbierania błota nakładana jest siatka z aluminium lub ze stali ocynkowanej (tzw siatka wsporcza).

Siatka wsporcza jest podstawą dla samej wykładziny, ustalając ją w pozycji poziomej, zapobiega ugięciu produktu.

Uwaga – nowa podstawka plastikowa Twist nie wymaga siatki wsporczej, ponieważ w jej konstrukcji przewidziane zostały żebra usztywniające. Wykonana podsstawka jest z mrozoodpornego polikompozytu, dzięki czemu może być stosowana w surowych warunkach, ukraińskich, a jeśli to konieczne, łączona z kanalizacją deszczową za pomocą rury o średnicy 100 mm. Podstawka może być zainstalowana zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń.