+48 158 141 140

standartpark

SYSTEMY ODPROWADZANIA WODY O PRZEKROJU HYDRAULICZNYM DN300


LISTA SEKCJI

Korytka plastikowe PolyMax DN300

Plastikowe kanały wzmocnionej serii PolyMax DN300 o dużej przepuszczalności. Robocza szerokość kanału stanowi 300 mm. Takie rynny są zdolne do wytrzymywania dużego obciążenia i zapewniają odprowadzanie dużych ilości wody deszczowej. W zestawie korytko z kratą żeliwną.

Korytka betonowe BetoMax DN300

Kanały fibrobetonowe wzmocnionej serii BetoMax DN200 o podwyższonej przepuszczalności. Robocza szerokość kanału stanowi 300 mm. Takie rynny są zdolne do wytrzymywania dużego obciążenia i zapewniają odprowadzanie dużych ilości wody deszczowej. W zestawie korytko betonowe z kratą żeliwną.

Korytka polimerobetonowe CompoMax DN300

Kanały powierzchniowego odprowadzania wody wzmocnionej serii CompoMax DN300 z kratami żeliwnymi. Robocza szerokość kanału stanowi 300 mm. Wyróżniają się wysoką przepuszczalnoscia i są zdolne do wytrzymywania dużego obciążenia. W zestawie korytko polimerobetonowe z kratą drenażową.

Dodatkowe części kompletujące Max DN300

Szeroka gama akcesoriów do liniowego odprowadzania wodywzmocnionej serii o szerokości przekroju hydraulicznego 300 mm. Dodatkowe części kompletujące do korytek i piaskowników Max DN300.