Standartpark - producent


Produkcja

Lidesrtwo i innowacje

W 2001roku Standartpark stał się pierwszym producentem odwodnienia powierzchniowego na Ukrainie. Byliśmy pionierami w wibracyjnym prasowaniu fibrobetonu i produkcji plastobetonu. Jako pierwsi przyszliśmy do klientów w regionach ze swoimi magazynami i pracownikami.

My «słyszymy» klienta, opanowaliśmy najnowsze światowe technologie i dlatego pozostajemy liderami.

Struktura produkcyjna

Standartpark – to pięć zakładów produkcyjnych, w których są prasowanem odlewane i tłoczone beton, plastobeton, tworzywa sztuczne i metal na urządzeniach globalnych liderów w dziedzinie budowy maszyn. To dwa centra logistyczne zajmujące się kompletacją produkcji i własne biuro projektowe.

To optymalne połączenie niemieckiej rzetelności, włoskiej precyzyjności i ukraińskiej pracowitości.

Zarządzanie jakością

W roku 2009 produkcja Standartpark została certyfikowana zgodnie ze światowymi normami ISO 9001. System zarządzania jakością produktów, procesów i usług obejmuje planowanie, rozwój produktów, zakup surowców i komponentów, analizę i wybór dostawców, tworzenie i obróbkę produktów, ich dostawę oraz szkolenia dla personelu.

W Standartpark zbudowano funkcjonalny „pion” jakości, do którego należą dyrektor ds. jakości całej grupy spółek, menedżerowie ds. jakości w każdym zakładzie produkcyjnym, eksperci technologowie oraz własne laboratoria badawcze.

Ludzie

Firma Standartpark opracowała 12 wewnętrznych kursów szkoleniowych, wprowadziła system selekcji i certyfikacji personelu, wykorzystuje program mentoringu. Rozwój osobisty pracownika jest częścią jego pracy.

Innowacyjne pomysły, młodzi specjaliści, wiedza i doświadczenie profesjonalistów pozwalają na wdrożenie najlepszych rozwiązań technicznych i technologicznych dla biznesu Standartpark i jej klientów.

Nasze certyfikaty

Certyfikat ISO 9001:2009
Certyfikat zgodności a wyroby polimerowe
Certyfikat zgodności na wyroby betonowe oraz plastobetonowe
Wniosek państwowej ekspertyzy sanitarno-epidemiologicznej "Kratki ściekowe"
Wnioski państwowej ekspertyzy sanitarno-epidemiologicznej "Wyroby polimerowe"

Zamów połączenie zwrotne

Your name and middle name*
Your phone*
Point of interest

Zadaj pytanie

Your name and middle name*
Your e-mail*
Контактный телефон
Your region*
Point of interest

Autoryzacja

Login:
Has?o:
Zapami?taj mnie
Login As
You can log in if you are registered at one of these services: