+48 158 141 140

My jako producent

STANDARTPARK – PRODUCENT

Lidesrtwo i innowacje

W 2001roku Standartpark stał się pierwszym producentem odwodnienia powierzchniowego na Ukrainie. Byliśmy pionierami w wibracyjnym prasowaniu fibrobetonu i produkcji plastobetonu. Jako pierwsi przyszliśmy do klientów w regionach ze swoimi magazynami i pracownikami.

My «słyszymy» klienta, opanowaliśmy najnowsze światowe technologie i dlatego pozostajemy liderami.

k

Struktura produkcyjna

Standartpark – to pięć zakładów produkcyjnych, w których są prasowanem odlewane i tłoczone beton, plastobeton, tworzywa sztuczne i metal na urządzeniach globalnych liderów w dziedzinie budowy maszyn. To dwa centra logistyczne zajmujące się kompletacją produkcji i własne biuro projektowe.

To optymalne połączenie niemieckiej rzetelności, włoskiej precyzyjności i ukraińskiej pracowitości.

Z

Zarządzanie jakością

W roku 2009 produkcja Standartpark została certyfikowana zgodnie ze światowymi normami ISO 9001. System zarządzania jakością produktów, procesów i usług obejmuje planowanie, rozwój produktów, zakup surowców i komponentów, analizę i wybór dostawców, tworzenie i obróbkę produktów, ich dostawę oraz szkolenia dla personelu.

W Standartpark zbudowano funkcjonalny „pion” jakości, do którego należą dyrektor ds. jakości całej grupy spółek, menedżerowie ds. jakości w każdym zakładzie produkcyjnym, eksperci technologowie oraz własne laboratoria badawcze.

Ludzie

Firma Standartpark opracowała 12 wewnętrznych kursów szkoleniowych, wprowadziła system selekcji i certyfikacji personelu, wykorzystuje program mentoringu. Rozwój osobisty pracownika jest częścią jego pracy.

Innowacyjne pomysły, młodzi specjaliści, wiedza i doświadczenie profesjonalistów pozwalają na wdrożenie najlepszych rozwiązań technicznych i technologicznych dla biznesu Standartpark i jej klientów.

Certyfikat ISO 9001:2009

Certyfikat zgodności a wyroby polimerowe

Certyfikat zgodności na wyroby betonowe oraz plastobetonowe

Wniosek państwowej ekspertyzy sanitarno-epidemiologicznej „Kratki ściekowe”

Wnioski państwowej ekspertyzy sanitarno-epidemiologicznej „Wyroby polimerowe”