+48 158 141 140

standartpark

PUNKTOWE ODPROWADZANIE WODY. SERIA MAX (WZMOCNIONA)

Studzienki ściekowe wzmocnione serii punktowego odprowadzania wody przeznaczone do stosowania na terytorium o obciążeniu do 60 ton (klasa E), wyposażane są w kraty ochronne i wzmacniane nasadami stalowymi. Wpusty ściekowe można ustawić na sobie nawzajem, mogą służyć zarówno jako studzienka ściekowa, jak i piaskownik we wzmocnionej linii korytek. Studzienki punktowe ściekowe wzmocnionej serii mogą być wykonane na zamówienie z szablonami do łączenia rur o wymaganej średnicy. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z biurami firmy.


LISTA SEKCJI

Punktowe odprowadzanie wody o przekroju hydraulicznym DN300

Wszystko do punktowego odprowadzania wody serii Max DN300 – członowe studzienki ściekowe z betonu i polimerobetonu z kratami ochronnymi z żeliwa i koszami stalowymi do zbierania brudu. Mogą być instalowane nawet na jezdni.

  • Betonowa studzienka ściekowa BetoMax DN300
  • Polimerobetonowa studzienka ściekowa CompoMax DN300
  • Kosze do studzienek ściekowych DN300

Punktowe odprowadzanie wody o przekroju hydraulicznym DN500

Członowe studzienki ściekowe serii Max DN500 z betonu i polimerobetonu (mogą być instalowane na sobie), kraty żeliwne i kosze stalowe – oto wszystko, co niezbędne do punktowego odprowadzania wody wzmocnionej serii Max. Klasa obciążenia А-Е.

  • Betonowa studzienka ściekowa BetoMax DN500
  • Kosze do studzienek ściekowych DN500

Żeliwne wpusty ściekowe wzmocnionej serii Max obciążenie D400

Okrągłe wpusty ściekowe z żeliwa o wysokiej wytrzymałości. Typ – magisytralne. Wytrzymują obciążenie do 40 ton. Zgodne z europejskimi standardami jakości. Połączenie przegubowe kraty z obudową chroni przed kradzieżą.