+48 158 141 140

standartpark

SYSTEMY ODPROWADZANIA WODY O PRZEKROJU HYDRAULICZNYM DN100

Systemy odwodnienia liniowego standardowej serii składają się z betonowych, polimerobetonowych lub plastikowych korytek odwadniających i piskowników, które pokrywane są odpowiednimi kratkami (ze stali, żelaza, miedzi lub stali nierdzewnej). Szerokość przekroju hydraulicznego (100, 200, 300 mm), materiały kanałów i kratyi ochronne określają klasę obciążenie oraz obszary zastosowania elementów odwodnienia liniowego. Odwodnienia liniowe wraz z punktowym zapewnia kompleksowe odwadanianie powierzchniowe.


LISTA SEKCJI

Korytka do odprowadzania wody z plastiku o szerokości przekroju hydraulicznego 100 mm. Łatwe w transporcie i w montażu. Wyróżnia je wysoka mrozoodpornośc. W asortymencie dostępne także korytka, wzmocnione metalowymi nasadami.

Korytka betonowe Basic DN100

Korytka fibrobetonowe o ogólnym przeznaczeniu Basic DN100 do odprowadzania wody deszczowej i śniegowej. Klasa obciążenia A-C. Korytka typu standardowego lub z pionowym odprowadzaniem wody. Długi termin eksploatacji.

Korytka polimerobetonowe Basic DN100

Korytka z polimerobetonu serii Basic DN100. Przeznaczone do zbierania i odprowadzania ścieków. Odporne na działanie czynników termicznych i chemicznych. Łączą w sobie najlepsze cechy korytek z betonu i tworzyw sztucznych. Żywotność – ponad 30 lat.

Kraty Basic DN100

Kraty ściekowe do korytek serii Basic DN100. Instalowane na kanale drenażowym, przepuszczają wodę, chronią przez przenikaniem do środka śmieci i innych przedmiotów. Podczas wyboru należy zwrócić uwagę na klasę dopuszczalnego obciążenia, zależy ona od materiału produktu.

Piaskowniki Basic DN100

Jako element łączący pomiędzy kanalizacją deszczową a systeme powierzchniowego odprowadzania wody występuje piaskownik. Jego podstawowy cel – usunięcie piasku, cząstek stałych i śmieci ze ścieków przed ich odprowadzaniem do kanaliacji. Piaskowniki produkowane są z polimerobetonu, fibrobetonu i plastiku.

Dodatkowe części kompletujące DN100

Elementy kompletujące do korytek kanalizacji dezczowej i krat do nich: różnego rodzaju zaślepki do rynien, naady wzmacniające, obrotowe L-podobne i T-podobne elementy, wstawki ochronne do scieków. Dodatkowe elementy systemu лінійного odprowadzania wody serii standardowej zapewniają kompleksowość i kompletność procesu usuwania ścieków.