+48 158 141 140

standartpark

SYSTEMY ODPROWADZANIA WODY O PRZEKROJU HYDRAULICZNYM DN110


LISTA SEKCJI

Korytka betonowe BetoMax DN110

Betonowe szczególnie wytrzymałe kanały z kratami ochronnymi z żeliwa o wysokiej wytrzymałości ВЧ-50 i wzmacniającymi nasadami stalowymi. Instalowane w miejscach o dużej intensywności ruchu, zdolne do wytrzymywania obciążenia do 60 t.

Korytka polimerobetonowe CompoMax DN110

Polimerobetonowe kanały o podwyższonej wytrzymałości CompoMax DN110 z kratami ochronnymi z żeliwa o wysokiej wytrzymałości ВЧ-50 i wzmacniającymi nasadami stalowymi. Instalowane w miejscach o dużej intensywności ruchu, zdolne do wytrzymywania obciążenia do 60 t.

Odwadniające bloki monolitowe CompoMAX DN110

CompoMAX ВМБ przeznaczony do stosowania w miejscach o wysokim dynamicznym obciążeniu: obiekty przemysłowe, drogi, stacje benzynowe i innych.

Piaskowniki Max DN110

Fibrobetonowe i polimerobetonowe piaskowniki wzmocnionej seriiMax DN110, z niezawodnymi i bardzo wyrzymałymi kratami z żeliwa. Komplety są instalowane na obszarach o wysokim obciążeniu mechanicznym, wytrzymują do 60 ton.

Dodatkowe części kompletujące Max DN110

Szeroka gama akcesoriów do liniowego odprowadzania wodywzmocnionej serii o szerokości przekroju hydraulicznego 110 mm. Dodatkowe części kompletujące do korytek i piaskowników.