+48 158 141 140

standartpark

SYSTEMY ODPROWADZANIA WODY O PRZEKROJU HYDRAULICZNYM DN200


LISTA SEKCJI

Korytka odprowadzające wodę do szybkiego usuwania wody opadowej i śniegowej mają przekrój hydrauliczny 200 mm. Wysokość kanałów, materiał i asortyment umożliwiają instalację korytek DN 200 na terytorium bez i z ograniczeniem głębokości montażu.

Korytka polimerobetonowe Basic DN200

Korytka z polimerobetonu serii Basic DN200. Przeznaczone do zbierania i odprowadzania ścieków. Odporne na działanie czynników termicznych i chemicznych. Łączą w sobie najlepsze cechy korytek z betonu i tworzyw sztucznych. Żywotność – ponad 30 lat.

Kraty Basic DN200

Kraty ściekowe do korytek serii Basic DN200. Instalowane na kanale drenażowym, przepuszczają wodę, chronią przez przenikaniem do środka śmieci i innych przedmiotów. W asortymencie komórkowe, szczelinowe i tłoczone kraty.

Dodatkowe części kompletujące DN200

Elementy kompletujące do korytek DN200kanalizacji dezczowej i krat do nich: różnego rodzaju zaślepki do rynien, naady wzmacniające, obrotowe L-podobne i T-podobne elementy, wstawki ochronne do scieków. Dodatkowe elementy systemu лінійного odprowadzania wody DN200 zapewniają kompleksowość i kompletność procesu usuwania ścieków.